Pedicure Ursus Skorosze Warszawa

Pedicure Warszawa Ursus Skorosze

Marzą Ci się zadbane, zdrowe stopy z modnie ozdobionymi paznokciami? Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić w gabinecie kosmetycznym Kelis the Beauty Expert . Wykonujemy profesjonalny pedicure, korzystając z nowoczesnych metod. Jeśli chodzi o pedicure Ursus to miejsce, w którym otrzymasz perfekcyjnie wykonaną usługę w wyjątkowej atmosferze.

Modny pedicure – Ursus i salon Kelis the Beauty Expert 

Pedicure to zabieg, który idealnie przygotuje Twoje stopy na lato. Warto zdecydować się na pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym, słynącym z doskonałej odporności na wszelkie uszkodzenia. Oferujemy również pedicure z użyciem lakieru winylowego, który łączy zalety tradycyjnego produktu oraz hybrydy. Nie wymaga on utwardzania w lampie, choć utrzymuje się na paznokciach przez długi czas. Ponadto zaproponujemy Ci najmodniejsze w danym sezonie kolory i wzory. Nadamy paznokciom idealny kształt, a także zadbamy o właściwą trwałość efektów zabiegu.

Jednak pedicure w dzielnicy Ursus Skorosze obejmuje nie tylko lakierowanie paznokci. Zatroszczymy się też o skórę Twoich stóp. Sprawimy, że stanie się piękna, gładka i zdrowa. Usuwamy zrogowaciały naskórek czy zgrubienia, tak abyś mogła cieszyć się wyjątkowym komfortem oraz pięknym wyglądem. Podpowiadamy, że szczególną popularnością wśród klientek cieszy się pedicure z kwasami, które działają szybko, a przy tym bardzo skutecznie. Dodatkowy efekt pielęgnacyjny gwarantuje zabieg z użyciem parafiny. Co więcej, warto zwrócić uwagę na leczniczy pedicure stóp, który poradzi sobie z modzelami, nagniotkami, odciskami czy wrastającymi paznokciami. 

Pedicure Ursus Skorosze – pełne bezpieczeństwo i doskonałe rezultaty

W naszym gabinecie korzystamy z nowoczesnego sprzętu najwyższej jakości. Wybieramy wyłącznie sprawdzone kosmetyki pochodzące od uznanych marek. Bezpieczeństwo i higienę podczas zabiegów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu! Ułatwia nam to autoklaw służący do sterylizacji narzędzi. Dzięki niemu mamy 100% gwarancję czystości akcesoriów zabiegowych. Jeśli zależy Ci na chwili relaksu idącej w parze z intensywną pielęgnacją, skontaktuj się z nami!