Pedicure Warszawa Śródmieście

Pedicure Śródmieście Warszawa

Studio Urody Kelis the Beauty Expert 

Studio Urody Kelis the Beauty Expert  to położony w dogodnej lokalizacji miasta salon urody, gdzie nie tylko zadbasz o włosy i paznokcie rąk, ale  także wykonasz profesjonalny pedicure Warszawa Śródmieście to jedna z naszych lokalizacji. Wszystkie zabiegi kosmetyczne, wykonujemy w komfortowym otoczeniu, dbając jednocześnie o czystość i najwyższy poziom higieny. Ponadto lubimy zaskakiwać nasze klientki. Dlatego z uwagą obserwujemy trendy w stylizacji paznokci, by być zawsze na bieżąco z najnowszymi metodami zdobień oraz modą. Piękne wypielęgnowane stopy i paznokcie dodają pewności siebie i są podstawą atrakcyjnego wyglądu nie tylko w sezonie letnim.

Odkrywamy piękno stóp – pedicure Warszawa

Śródmieście to siedziba naszego Studia Urody przy ul. Wspólnej 70. Zapraszamy do nas wszystkie Panie, które chcą przekonać się, że zabiegi upiększające i pielęgnacyjne mogą być przyjemne. Klasyczny lub leczniczy pedicure pozwoli się odprężyć, zrelaksować, a także oderwać od rzeczywistości. Efektem będą kształtne paznokcie oraz zadbane i gładkie stopy. Pedicure hybrydowy ma liczne zalety – jest trwały, umożliwia zastosowanie na płytce paznokcia dowolnych zdobień, można go wykonać w dowolnym kolorze, a wierzchnia warstwa zapewnia długotrwały połysk. Wszystkie zabiegi kosmetyczne z zakresu pedicure wykonujemy przy użyciu dobrej jakości kosmetyków oraz nowoczesnych narzędzi.

Pasja i zaangażowanie pracowników

W naszym zespole pracują kreatywni profesjonaliści, nastawieni na ciągły rozwój, zdobywanie wiedzy, czy doskonalenie swoich umiejętności. Stawiamy na podnoszenie kwalifikacji, dlatego bierzemy udział w branżowych szkoleniach. Ponadto personel dba o przyjazny klimat naszego Studia Urody. Usługa pedicure w Warszawie na Śródmieściu to spełnienie oczekiwań klientek, poszukujących chwili wytchnienia po ciężkim dniu. Nie tylko dbamy o zdrowie i piękno stóp, ale także staramy się, by wszystkie zabiegi kosmetyczne przebiegały w komfortowej atmosferze. W ten sposób zdobywamy zaufanie, a zarazem nawiązujemy dobre relacje z naszymi klientkami.