Opalanie natryskowe Ursus Warszawa

Opalanie natryskowe Warszawa Ursus

Na czym polega opalanie natryskowe?

Piękna opalenizna jest niezmienne pożądana zarówno przez wiele kobiet, jak i mężczyzn. Jak uzyskać efekt zdrowej opalenizny, bez narażania się na działanie promieni słonecznych? Idealne rozwiązanie stanowi opalanie natryskowe Warszawa Ursus to dzielnica, w której znajdziesz Studio Urody Kelis the Beauty Expert , proponujące tego typu zabieg. Polega on na rozpyleniu na ciało samoopalacza w postaci mgiełki. Wykonuje się go w specjalnej kabinie, z wykorzystaniem bezpiecznych preparatów, posiadających niezbędne certyfikaty. Odcień opalenizny dobierany jest do karnacji i pożądanego efektu.

Jakie są zalety opalania natryskowego?

Ten sposób na ładną opaleniznę nie bez powodu cieszy się dużą popularnością. Sam zabieg jest dość szybki, bo zajmuje od kilkunastu minut do pół godziny. Równomierne rozpylanie mgiełki brązującej zapobiega powstawaniu smug, zacieków czy plam, dzięki czemu opalenizna wygląda naturalnie. Efekt w pełni pojawia się w ciągu pierwszej doby i utrzymuje się najczęściej około dziesięciu dni. Z opalania natryskowego na warszawskim Ursusie korzystać mogą osoby niemogące się opalać na słońcu, a nawet kobiety w ciąży. To idealny zabieg dla wszystkich osób, którym zależy za szybkiej opaleniźnie, na przykład przed wieczorowym wyjściem, ślubem, randką czy występem na scenie.

Opalanie natryskowe w Studiu Urody Kelis the Beauty Expert

Jeśli interesuje Cię opalanie natryskowe Ursus w Warszawie zaprasza do Studia Urody Kelis the Beauty Expert , w którym można poddać się takiemu profesjonalnemu zabiegowi. Pracujemy jedynie z wykorzystaniem najlepszej jakości, uznanych preparatów. Każdemu klientowi zapewniamy indywidualne, życzliwe podejście, by mógł się odprężyć i zrelaksować podczas zabiegu. Podpowiadamy również, jak się przygotować do opalania natryskowego i jak po nim dbać o skórę, by jak najdłużej móc cieszyć się opalenizną. Szczególnie warto pamiętać o tym, żeby przed zabiegiem wykonać peeling całego ciała, który usunie zbędny naskórek. Po opalaniu polecamy intensywne nawilżanie skóry.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu na opalanie natryskowe w Ursusie!