Opalanie natryskowe Warszawa Śródmieście

Opalanie natryskowe Śródmieście Warszawa

Bezpieczne opalanie natryskowe Warszawa Śródmieście

Jeśli interesuje Cię profesjonalne opalanie natryskowe Warszawa Śródmieście to doskonała lokalizacja do odwiedzin Studia Urody Kelis the Beauty Expert . Możesz skorzystać z naszej usługi Airbrush Tanning, która stanowi jedną z najbezpieczniejszych metod opalania. Możesz uzyskać natychmiastowy efekt skóry muśniętej słońcem, w żaden sposób nie obawiając się o swoje zdrowie. W przypadku opalania natryskowego Twoje ciało nie jest eksponowane na szkodliwe działanie promieniowania UV. Nie ma zatem ryzyka oparzenia, podrażnienia lub przesuszenia skóry. Ze względu na wysokie bezpieczeństwo opalania natryskowego może być ono stosowane także przez kobiety w ciąży.

Dzięki opalaniu natryskowemu ciało nabiera pięknego, słonecznego koloru. Jeśli na Twojej skórze widnieją nierówności lub przebarwienia, opalanie natryskowe znacznie zmniejszy ich widoczność, ponieważ wyrówna koloryt skóry. Oprócz barwnika formuła preparatu stosowanego do opalania natryskowego zawiera także składniki nawilżające oraz odżywiające skórę. Z tego powodu Twoja skóra po opalaniu będzie nie tylko pięknie wyglądać, ale stanie się również miękka w dotyku i bardziej elastyczna. Co ważne, w przeciwieństwie do samoopalaczy opalanie natryskowe nie tworzy ciemniejszych plam na ciele. Zamiast tego możesz uzyskać efekt w pełni naturalnej opalenizny.  

Do opalania natryskowego wykorzystywany jest bezpieczny dla zdrowia preparat zawierający barwnik, który pokrywa skórę delikatnym odcieniem brązu. Jego skład nie zawiera czynników drażniących, takich jak alkohol czy parabeny, dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych. W Studio Urody Kelis the Beauty Expert  opalanie natryskowe wykonujemy w specjalnej kabinie, która zapewnia bezpieczne warunki oraz prywatność. Wchodzi się do niej w klapkach, czepku na głowie, kostiumie kąpielowym albo bieliźnie. Za pomocą specjalnego urządzenia Twoje ciało zostanie spryskane przez wykwalifikowaną osobę. Cały zabieg zajmuje około kilkunastu minut. Po zakończeniu natrysku należy odczekać kilka minut na utrwalenie opalenizny.