Manicure Ursus Skorosze Warszawa

Paznokcie Ursus Warszawa

Współczesne kobiety dbają nie tylko o włosy, skórę twarzy, ale także o paznokcie. Jeżeli więc zależy Ci na manicure, Skorosze to miejsce, gdzie działa nasz salon piękności. Zapewniamy kompleksowe podejście. Pomagamy w doborze odpowiedniego rozwiązania. Stosujemy trwałe lakiery i podkłady, dzięki czemu efekt naszych prac utrzymuje się przez długi czas.

Jak wykonuje się tradycyjny manicure?

Przed rozpoczęciem zabiegu dokładnie oglądamy zewnętrzną płytkę paznokci, aby ocenić, czy możemy podjąć się realizacji zlecenia (przeciwwskazaniami do przeprowadzenia prac kosmetycznych są m.in.: infekcje, brodawki, drożdżyca, grzybica). Zależy nam bowiem, by profesjonalnie wykonać manicure – Ursus Skorosze to rejon znany ze świadczenia wysokiej jakości usług kosmetycznych. Do naszych zadań podchodzimy kompleksowo – pod uwagę bierzemy wiele elementów, w tym kondycję skóry i paznokci.

Do kolejnych kroków zalicza się dezynfekcja oraz usunięcie warstwy lakieru. W tym celu stosuje się zmywacze bez acetonu, które nie wysuszają płytki. Następnie paznokciom nadaje się odpowiedni kształt – najczęściej owalny, ale zdarzają się też wykończenia kwadratowe lub okrągłe. Po uzyskaniu satysfakcjonującego rezultatu przystępujemy do kąpieli dłoni w roztworze z dodatkiem oliwki lub mydła.

Na końcu zostaje już tylko usunięcie skórek i przeprowadzenie peelingu. Dbamy również o właściwe odtłuszczenie oraz utwardzenie płytki, ponieważ jej głównym celem jest funkcja ochronna. Stąd też przed nałożeniem lakieru używamy specjalnej bazy pod manicure – Ursus to rejon, gdzie można spotkać wiele naszych klientek. Ich rekomendacje są dla nas bardzo cenne.

Oferujemy różnorodne zabiegi manicure w CH Skorosze

Stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych usług. Jego głównym celem jest pielęgnacja płytki paznokciowej w sposób nieinwazyjny. Stąd też do usuwania skórek wykorzystuje się drewniany patyczek, a na opiłowane paznokcie nakłada się odżywkę wzmacniającą. Opcjonalnie można zdecydować się na zastosowanie kolorowego lakieru.

 – Manicure typu french

Technika polega na pokryciu płytki paznokcia dwoma warstwami lakieru. Pierwsza powłoka ma kolor biały – maluje się nią brzegi. Drugą, w odcieniu różu lub beżu, nakłada się na całą powierzchnię. Dzięki temu dłonie prezentują się schludnie, świeżo, elegancko. Choć ten sposób stylizacji paznokci należy do jednych z popularniejszych, nie poleca się go osobom, które mają krótsze paznokcie.

Efektowny manicure? Tylko w dzielnicy Ursus-Skorosze

Aby paznokcie wyglądały efektownie, a jednocześnie pasowały do osobowości i charakteru, trzeba starannie wykonać manicure. Warszawa Ursus to lokalizacja jednego z naszych salonów. Zapewniamy indywidualne podejście i dobór lakierów zgodny z bieżącymi kierunkami w modzie. Zachęcamy do rezerwacji terminów.