Manicure Warszawa Śródmieście

Manicure Śródmieście Warszawa

Manicure w Studio Urody Kelis the Beauty Expert

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Natomiast odpowiednio wystylizowane paznokcie podkreślają jej indywidualny styl oraz charakter. Zgodnie z oczekiwaniami klientki stylizacja może być subtelna lub odważna i zdecydowana. Zapraszamy na profesjonalny manicure w Warszawie na Śródmieściu. Studio Urody Kelis the Beauty Expert  to dogodnie położony salon kosmetyczny. Wykwalifikowana kadra zna obowiązujące w danym sezonie trendy. Stale poszerzamy nasze kwalifikacje, by tworzyć idealny manicure.

Stylowy manicure Warszawa Śródmieście

Potrzeby naszych klientek są różne. Dlatego tworzymy stylizacje odpowiednie zarówno na co dzień, jak i do pracy. Szczególnie polecamy nasze stylizacje z akcentami świątecznymi. Każde święto może być okazją, by zaskoczyć najbliższe otoczenie. W niezwykle subtelny sposób, poprzez użycie odpowiednich kolorów, czy złotych akcentów wprowadzamy tematyczny motyw na paznokcie. Nasze klientki lubią zmiany i często za nimi podążają. Zawsze staramy się zachować odpowiednie proporcje tak, aby stylizacje podkreślały kobiecość oraz wdzięk. Unikamy więc przesadzonych, czy kiczowatych zdobień.

Zespół profesjonalistów

Jako zespół stale podnosimy kwalifikacje i doskonalimy nasze umiejętności. Z uwagą śledzimy zmiany w modzie, nowe techniki zdobnictwa, czy nowoczesne metody manicure Warszawa Śródmieście to wymagająca lokalizacja. Zobowiązuje nas ona do świadczenia usług na najwyższym poziomie, a to wymaga dużego zaangażowania. Oprócz rozwijania umiejętności zawodowych dbamy także o przyjazną i komfortową atmosferę pracy. Doceniają to nasze Klientki, które podczas zabiegów upiększających, chcą się odprężyć.

Nowoczesny sprzęt i troska o higienę

Nasze Studio Urody jest wyposażone w nowoczesny sprzęt. Ponadto do sterylizacji narzędzi używamy autoklawu kosmetycznego. Zapewnia to wysokie standardy czystości oraz higieny. Wykonujemy zabiegi manicure i stylizacji paznokci przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Odpowiedzialność za efekt naszej pracy i troska o zdrowie klientek świadczą o naszej pasji i zaangażowaniu.