Manicure hybrydowy Ursus Warszawa

Paznokcie hybrydowe Ursus Warszawa

Manicure hybrydowy kochamy za wyjątkową trwałość oraz nieskończone możliwości zdobień i kolorów. W naszym gabinecie kosmetycznym zawsze wykonujemy go z najwyższą starannością! Z uwagą śledzimy najnowsze trendy w stylizacji paznokci. Klasyka, zwariowane wzory, intensywne barwy? Jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe Ursus to miejsce, w który stworzymy, co tylko zechcesz. Przekonaj się, dlaczego warto nas odwiedzić.

Trwały manicure hybrydowy Warszawa Ursus

Wybierając paznokcie hybrydowe w dzielnicy Ursus w Kelis the Beauty Expert, oszczędzasz czas, a przy tym otrzymujesz doskonały efekt zabiegu. Gdy nie masz czasu na samodzielne, regularne dbanie o paznokcie, manicure hybrydowy w Warszawie w Ursusie to coś dla Ciebie. Choć tego typu zabieg przypomina tradycyjne malowanie paznokci, wyróżnia go znacznie wyższa trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. To zasługa specjalnych formuł lakierów, które utrwalamy za pomocą lampy UV lub UV LED. Manicure hybrydowy trzyma się na paznokciach około 2-3 tygodni! officia mollit natoque t massa quis enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit,sed do eiusm por incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Sama aplikacja przebiega szybko, a co najważniejsze nie szkodzi płytce paznokcia. Podczas zabiegu zaczynamy od właściwego przygotowania płytki paznokcia, w tym jej polerowania oraz nadania jej odpowiedniego kształtu. Usuwamy też skórki. Następnie nakładamy bazę, kolor oraz top. Każdą z warstw utwardzamy pod lampą.  
Stosując tę metodę manicure, można zapuścić własne, długie paznokcie bez konieczności ich sztucznego przedłużania. Klientki Kelis the Beauty Expert  cenią hybrydy za naturalny wygląd! Co ważne, oferujemy także zdjęcie hybrydy w bezpieczny sposób. 
H2: Modny manicure hybrydowy Ursus
W dziedzinie, którą są paznokcie hybrydowe Ursus i nasz gabinet kosmetyczny gwarantują usługi zgodne z aktualnymi trendami. Dbamy również o to, aby stylizacja idealnie pasowała do dłoni i gustu klientek. Możemy zaproponować różne kształty paznokci, jak choćby popularne migdałki czy kwadraty. Pracujemy zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach – hybryda nie ma na tym polu ograniczeń.
Wykonujemy różne typy stylizacji paznokci. Niezawodna klasyka to manicure w jednym kolorze – niezwykle elegancki i ponadczasowy. Sprawdzi się on w każdej sytuacji. Do tej grupy zalicza się też niemal niewidoczny manicure, kochany przez Panie, które ze względu na pracę nie mogą pozwolić sobie na intensywniejsze barwy. Uwielbiamy także niezawodny french oraz wszelkie jego odmiany. Na szczególną uwagę zasługują z kolei kolorowe, brokatowe czy połyskujące wzory. Stworzymy dla Ciebie dowolną dekorację. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Perfekcyjne paznokcie hybrydowe – Ursus i gabinet kosmetyczny Kelis the Beauty Expert

W naszym gabinecie kosmetycznym szczególną uwagę przywiązujemy do względów bezpieczeństwa. Narzędzia, z których korzystamy, dokładnie dezynfekujemy m.in. w autoklawie. Higienę zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli chcesz oddać się chwili relaksu oraz zyskać perfekcyjny manicure, umów się na wizytę. W przypadku usługi, takiej jak manicure hybrydowy Ursus to miejsce szczególnie godne polecenia.