Manicure hybrydowy Śródmieście Warszawa

Paznokcie hybrydowe Warszawa Śródmieście

Na czym polega manicure hybrydowy?

Zadbane dłonie stanowią wizytówkę każdej kobiety. Żeby przez długi czas móc cieszyć się pięknymi paznokciami i zapomnieć o nieestetycznie odpryskującym lakierze, warto zdecydować się na solidny manicure. Istnieje wiele metod trwałego zdobienia paznokci, a do najczęściej wybieranych zdecydowanie należy manicure hybrydowy, czyli tak zwana hybryda. Jej wykonanie do złudzenia przypomina tradycyjne malowanie paznokci, czyli nakładanie klasycznego lakieru. W przypadku manicure hybrydowego jest jednak ta różnica, że każdą warstwę preparatu utwardza się w lampie UV.

Wykonując hybrydę, po kolei na paznokcie nakłada się najpierw bazę, potem lakier kolorowy, a na końcu nawierzchniowy. Baza przygotowuje płytkę do kolejnych warstw preparatu. Lakier kolorowy dobrze się na niej trzyma, co podwyższa jego żywotność. Dodatkowa warstwa nawierzchniowa nabłyszcza i utwardza cały manicure. Dzięki działaniu lampy UV wykonane zdobienie paznokci wykazuje dużą trwałość oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych. Jeśli chciałabyś zrobić paznokcie hybrydowe w Warszawie Śródmieściu, koniecznie odwiedź Salon Urody Kelis the Beauty Expert.

Dlaczego warto wybrać manicure hybrydowy?

Hybryda nie bez powodu cieszy się dużą popularnością wśród pań, które cenią sobie ładny wygląd paznokci. Ten tym manicure wygląda naturalnie, a jednocześnie stwarza wręcz nieograniczone możliwości zdobienia. Paznokcie można do woli dekorować, upiększać, cieniować – począwszy od delikatnych wzorków, poprzez gradienty, aż po okazałe dekoracje na całej płytce paznokcia. Jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia stylistyki i oczekiwania klientki.

Manicure wykonany tą metodą nie tylko wyróżnia się dużą trwałością, lecz także nie blaknie, nie odpryskuje, jak również zachowuje piękny połysk. Hybryda to także idealne rozwiązanie dla pań, które lubią zmieniać wygląd swoich paznokci. Chcąc zrobić nowy manicure, wystarczy zdjąć ten już istniejący. Robi się to za pomocą specjalnego preparatu, a cała procedura jest nieco podobna do usuwania klasycznego lakieru zmywaczem do paznokci. W Studiu Urody Kelis the Beauty Expert  proponujemy w wielu odsłonach manicure hybrydowy Warszawa Śródmieście to miejsce, w którym znajdziesz nasz Salon.

Manicure hybrydowy w Studiu Urody Kelis the Beauty Expert

Każdej odwiedzającej nas klientce zapewniamy indywidualne podejście. Dokładnie określamy, jakiego efektu oczekuje oraz jakie są jej potrzeby, jeśli chodzi o manicure. Wykonujemy zarówno klasyczne wersje hybrydy, jak i nietypowe stylizacje. Nasze profesjonalne stylistki paznokci dbają o każdy szczegół przygotowywanego manicure. Pracujemy z wykorzystaniem sprawdzonych, renomowanych preparatów, zapewniających nie tylko bezpieczeństwo zdobienia paznokci, lecz także olśniewający efekt.

W Studiu Urody Kelis the Beauty Expert kompleksowo zadbamy o Twoje paznokcie. Zrobimy zarówno Twój wymarzony manicure, jak i zdejmiemy paznokcie hybrydowe Warszawa Śródmieście zaprasza do naszego Salonu. Gwarantujemy, że nie tylko będziesz zachwycona efektem swojego nowego manicure, ale też zrelaksujesz się i odpoczniesz od codziennego zgiełku.